Zarówno piątek i czwartek były fantastyczne dni sesyjnych tylko 2 straty spośród łącznie 12 transakcji dla dwóch dniach zawodów Algo. Czwartek był lepszy dzień, kiedy tylko miała 4 Transakcje z których wszystkie były w pieniądze, jedynym minusem jest to, ze względu na rodziny wizyty i sprzedawane tylko pół dnia. Mimo to wydaje się, że to prawda pół lol! http://www.opcjeonline.com/ Piątek był nieco bardziej skomplikowane, jak mogłem zobaczyć trochę manipulacji, które miałoby na pewno spowodowało problemy dla większości s / wskaźnik R lub nietypowych sposobów spośród there.It wyrządziła mi problem też, ale nie tak dużo jak ja jeden był w stanie cherry pick w miejscach jak luki pojawił się na indywidualnej podstawie wskaźników, takich jak Aussie Euro Dow byłoby straszne handlu następnie niesamowite konfiguracja odbywa się na złote lub znikąd DAX dał doskonały sygnał, gdy wszyscy był płaski.

Więc jasność mądry to był bardzo dobry dzień z 8 zwycięstwami 2 straty. Jest to kolejny przykład na to, jak statystyki nie obchodzi. Obserwowałem kilka osób na czacie próbować walczyć na rynku z ponad handlu / obrotu zemsty tylko powodując się bardziej nasilenie. Czasami najlepszym po prostu cofnąć się i oglądać, gdy rzeczy nie są zsynchronizowane dla Ciebie.Rynek nie będzie nigdzie iz opcji binarnych można handlować wszelkiego rodzaju różnych indeksów Forex zapasów towarów dlaczego więc działać jak jest pęd do handlu. Strona internetowa firmy Nie spiesz się dobry kompromis często będzie tak oczywiste i wymagają najmniejszej ilości wysiłku;)

To była moja ulubiona część dnia handlu, miałem jeden towarowych przed tym ledwo ITM na EURO, który był mniej niż idealne do handlu i nieco dziwne, gdyż był to bardzo dobry sygnał z ruchem jerky, ale wysokiej kleszcze tak bardzo mylące.Wciąż było ITM w końcu przez kilka pipsów. nowy test Ten był ITM przez kilka dolarów, a jej nachylenie było idealne, ponieważ gdzie zakończył blisko szczytu z dużymi skoki stanowią normę w cenie zacząć od kilku minucie handlu.

Teraz to Aussie towarowy nie był idealny, ponieważ działania cen prętów skurczu / rozbudowy wraz z kleszczy jest zsynchronizowany stało się nieco bardziej ryzykowne, aby porąbane w wąskim przedziale. ten link Przynajmniej takie było moje myślenie, dopóki ten handel dół zaznaczyć dokładnie od wejścia, a następnie zaznaczyć na niskim upływie mówi do mnie „Pewnie, że nie wygląda tak dobrze przed strony, ale człowiek, co ładne wykończenie prawda!”

Ten handel Dax I naprawdę nie podoba, ale zasięg był taki, aby dać mi większe prawdopodobieństwo około 7100 do sprzedania również inne pary i indeksy były prowadzącej ze wskazaniem spadku wyprzedzając Dax tutaj. Mimo, że nie podejmuje się spadek czasu i niskie zaznaczone do czasu wygaśnięcia podejmowania kolejny bardzo solidną handlu dla mnie.

Następnego handlu miałam także na Dax. tutaj Teraz inne rynki były sposób zsynchronizowany z jakimiś dziwnymi ruchami jedna para jest się innym w tym samym segmencie lub inny jest płaska, więc było nieco mylące, ponieważ całkowity przepływ nie wykazały dobrą handlu. Ale przepływ tu na Dax nie wyróżniać i ALGO mądry filtry wszystkie powiedział większe prawdopodobieństwo tego handlu. opcjeonline Mimo to widać wokół 7114 dla wejścia mój prawdziwy wpis został z moim binarnego broker znacznie powyżej 7119 poziomie, choć nie ma znaczenia, jak handel zakończył się w pobliżu niskich kleszczy poniżej 7109. Często można znaleźć rozbieżności pomiędzy swoimi binarne brokerów cen i twoi wykresów cen pakietów. Liczy się to, jesteś w mięsie ruchu stamtąd będzie to ważne mała różnica będzie zrównoważyć nadgodzin. To wymaga dużo czasu ekranowego jednak pozostać w synchronizacji z rynku często.

Ta transakcja była czysta EGO mam do powiedzenia. Miałem kilka osób pyta mnie, co moi ALGOs mówili na koniec dnia handlowego. I skanowane przez różnych par i znalazł Dow i Euro, aby być blisko doskonałej synchronizacji dla przesunąć w dół do zamknięcia. Euro była manipulowana, aby pokazać siłę do blisko, ale ostatnie 15 minut, a następnie ruch w dół z Dow zgodnie z oczekiwaniami. Oba z nich były jasne w transakcji pieniężnych, choć nie jestem fanem dłuższej perspektywie wygasa, chyba że biorąc je na moim rachunku walutowym w miejscu off 4h. Mam lepszy niż 66% szans na wygraną na nich. I nawał numery dla moich przyjaciół, a potem dołączyłem zarówno kończąc mój tydzień na silnej nucie. W ten weekend będę zakupie nowego serwera / stacji roboczych i sprzętu można robić kilka filmów / live trading / Edukacja czasie rzeczywistym tak szybko, jak w przyszłym tygodniu, jeśli wszystko pójdzie dobrze :) Do następnego razu, Enjoy!