Zacząłem z zamiarem faktycznie wypróbowanie tego oprogramowania, ale gdy dostałem się przez materiał przedstawia on tam po prostu nie było żadnego powodu. Istnieje wiele botów tam do wyboru i myślę, że to nie jest warta twojego czasu.Wiem, wiem, chcesz przeczytać ciekawy artykuł o tym, jak to działa i BOT Dam ci go. Najpierw jednak, jaka jest BinaryOptionBot 2.0? http://www.opcjeonline.com/opteck/ Prawdopodobnie jest to po pierwsze, co najmniej jeden z pierwszych opcji binarnego robotów pojawić się na rynku. To oprogramowanie zapewnia automatyczne sygnały na 15 różnych parach walutowych i łączy wam handel konto dla ułatwienia handlu. Platforma ma kilka różnych ustawień czasowych, dzięki czemu można zobaczyć aktywa na 1 min, 5 min, 15 min, 30 min i 60 horyzontów czasowych minut.

Niestety, nie ma zbyt wiele informacji o tym, jak sygnały pochodzą ale są one oparte, przynajmniej częściowo, na szkiełku procentowy w wybranej analizy aktywów i trendów. tutaj O ile mogę powiedzieć, że sygnały są w tym samym przedziale czasowym, ustawienia wykresu na platformie są tylko narzędziem do użycia podczas przeglądania aktywów. Sugerowana wygaśnięcia wynosi od 15 do 25 minut które rzekomo oznaczać albo 15 minut lub 30 minut, lub opcję następną najlepszą dostępną ważności, w zależności od brokera, który używasz. Sygnały są dostarczane w oknie po lewej stronie ekranu i obejmują aktywa, czas sygnału i kierunku handlu, albo kupna lub sprzedaży. W tym momencie będziesz musiał wejść do handlu na swoim koncie, a następnie czekać na wygaśnięcie. BinaryOptionBot nie jest przedsiębiorca lub przedsiębiorca społeczny auto w tym czasie.

Koszt usługi jest uzasadnione brzmiące w pierwszej kolejności. tu jest link Powiedzieć na początku, bo po obejrzeniu filmu i dowiedzieć się więcej o tym, jak usługa działa mam trochę dotknięty. Ten facet, Gary Davies, jest nie tylko ładowanie Ci opłatę w wysokości $ 97 on również dzięki czemu można zarejestrować się w jego „zatwierdzonych” pośredników. To jest takie oszustwo affiliate marketing, że mam absolutnie ochoty z niego korzystać.

BinarOptionsBot Albo LossBot?

BinaryOptionBot najbardziej zdecydowanie scam affiliate marketingu. To może nie wydawać się tak na początku, bo nie ma żadnych opinii, wykazy zatwierdzonych pośredników lub innych materiałów marketingowych konkretnego brokera na stronie internetowej. Jednak w końcu, trzeba zarejestrować się w jednym z ich zatwierdzone / wspieranych pośredników w celu korzystania z oprogramowania i trzeba zarejestrować się na platformie, aby upewnić się, czy „za pomocą sygnałów dokładnie”. Rozumiem potrzebę zarabiania pieniędzy, ale myślę, że większość z Was zgodzi się ze mną, mówiąc, że wolałbym po prostu zapłacić za licencję na oprogramowanie i / lub dostęp do aplikacji cloud oparte niż dostać wiązane do programu takiego. Masz już płacić za oprogramowanie, dlaczego musisz używać swojego brokera? Mam już broker, a jeśli o to chodzi, mam już więcej niż jeden pośrednik, a ponad jedna z nich jest na ich liście. Co robicie w takiej sytuacji? Nie mogę otworzyć nowe konto w 24Option lub Lbinary ponieważ agenci zwykle nie pozwalają duplikaty rachunków.

Co więcej, ten facet sugeruje rozwijać nawyki handlowych że boczyć na. Przeczytaj cały artykuł Poważnie, chcesz mnie otworzyć 5 kont z 5 brokerów i dokonać tej samej branży 5 razy na każdej platformie. I na dodatek też sugeruje użycie schematu zarządzania pieniędzmi 5%. Nie za zbyt wysokie, ale to wysokie, zwłaszcza w przypadku początkujących. I zawsze sugerują, za pomocą planu zarządzania 1% na początek, a następnie przenieść się stamtąd jak dostać się komfortowo z obrotu. Mam na rynku od ponad 10 lat, 3 w systemie binarnym, a ja tylko handel 3% mojego konta. Dla mnie jego sugestie są 5X5 złe i może prowadzić niczego przedsiębiorcy do dołu straty.

Korzystanie z platformy jak w reklamie może również prowadzić do frustracji. W celu dokonania transakcji należy wprowadzić je do majsterkowania kont. Nawet z rachunków łatwo dostępnych na platformie OptionBot będzie jeszcze zająć minutę lub dwie, aby umieścić wszystkie transakcje. Davies sugeruje, że będzie to zwiększyć swoje szanse na wygraną, ponieważ każdy ogólnego handlu wejdzie w nieco innym tempie. Dla niego oznacza to, że jeśli tylko atutem porusza się trochę można wygrać 4 z 5 zamiast 0 na 1. Co to oznacza dla mnie jest to, że jeśli tylko składnik porusza się trochę masz wielką szansę na wygranie 1 z 5 co jest całkowicie nie do przyjęcia. Jest jedna rzecz, aby 5 transakcji, dobre Transakcje (5 różnych aktywów lub sygnałów), i wygrać 3 lub 4 na 5. Jest jeszcze coś celowo rzucają dobre pieniądze po źle czyni 5 transakcji na tym samym aktywów i sygnału. Nie ma żadnej gwarancji, że każdy sygnał będzie nawet być opłacalna, może po prostu stracić 5 transakcji na raz. Przy 5% na koncie na 5 platform, które będą się szybko.

OptionBot 2.0 , 2.8 z 5 na podstawie 8 ocen